Polityka prywatności

Przy składaniu zamówienia zostaniesz poproszony o podanie danych adresowych, numeru telefonu oraz adresu e-mail. Dane te wykorzystywane są wyłącznie do realizacji umowy kupna-sprzedaży, w celu potwierdzenia zamówienia i informowania klienta o statusie jego zamówienia, a także dostarczenia zamówionego towaru do klienta. Niepodanie wymaganych danych uniemożliwi realizację usługi.

Złożenie zamówienia lub kontakt z nami przez formularz kontaktowy oraz  zakładkę „ zapytaj o produkt”  wymaga wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych przez Klienta. Dane osobowe umieszczone w bazie danych Sklepu wielcymalarze.pl są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb i nie są udostępniane innym podmiotom.  Masz prawo wglądu do swoich danych, ich korekty oraz żądania usunięcia ich z bazy danych Sklepu.

Masz prawo do uzyskania informacji na temat treści przetwarzanych danych, do żądania ich uzupełnienia lub uaktualnienia, jak i zaprzestania ich przetwarzania. W celu realizacji tego uprawnienia prosimy o  kontakt mailowy e-mail: biuro@wielcymalarze.pl

W celu realizacji umowy sklep internetowy może udostępniać Twoje dane firmom kurierskim oraz operatorom systemów płatności. W takich przypadkach ilość przekazywanych danych ograniczona jest do wymaganego minimum.

Korzystając z naszego sklepu wielcymalarze.pl akceptujesz zasady zawarte w Polityce prywatności. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce prywatności. Przekazane nam przez Klienta dane osobowe (w szczególności nazwisko i imię, adres zamieszkania, adres e-mail, numer telefonu) przetwarzane są zgodnie z europejskimi standardami dotyczącymi ochrony danych osobowych (Dyrektywa Parlamentu Europejskiego z dnia 24 października 1995 r.) oraz w oparciu o polską Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.