O firmie

WielcyMalarze.pl to sklep internetowy oferujący efektowne wydruki dzieł sztuki w formie zdjęć na profesjonalnym papierze fotograficznym o gramaturze 210g/m2 bądź płótnie artystycznym Canvas nabitym na drewnianą ramę.

Reprodukcje wykonywane są na ponad 40 dużych formatach poczynając od 30cm x 20cm, aż do wydruków panoramicznych 300cm x 100cm z wykorzystaniem najnowszej techniki wydruku oraz wykorzystaniem markowych materiałów eksploatacyjnych topowych marek m.in. Hawlett-Packard, które gwarantują trwałość kolorów.

W swojej ofercie posiadamy dzieła wielkich malarzy, grafiki, rysunki oraz ikony. Zróżnicowanie oferty pozwala na dopasowanie dekoracji do wnętrza wykończonego w dowolnym stylu. Obrazy w takiej formie to idealne rozwiązanie do dekoracji ścian w mieszkania gabinecie, kawiarni, hotelu, restauracji.

W naszym sklepie przy każdej z reprodukcji znajdziesz optymalny rozmiar zaproponowany przez nas. Jeśli jednak rozmiar ten nie jest dla Ciebie odpowiedni zapytaj nas o dostępność innych rozmiarów.

Jak robimy reprodukcje na płótnie

Na początku wybrana przez Ciebie reprodukcja jest przygotowywane do wydruku na płótnie artystycznym . Kolejnym krokiem jest nabicie wydruku na drewnianą ramę, odpowiednio naciągnięte płótno jest sztywne i doskonale prezentuje się na ścianie. Ostatnim krokiem jest zapakowanie obrazu w opakowania ochronne oraz wysyłka prosto do Twojego domu!
Zlecając wydruk reprodukcji na płótnie masz do wyboru boki zadrukowane bądź białe – każda z opcji jest bezpłatna. Takie rozwiązanie daje Ci możliwość oprawienia obrazu w ramę bądź powieszenia reprodukcji bez oprawy na ścianę.

 

Kontakt

Adres korespondencyjny:

Galeria Wielcy Malarze.pl Emilia Sitarek

ul. Kutrowskiego 41/14

55-200 Oława
NIP: 829 157 90 48
REGON 362342355

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *