Alfons Mucha

Alfons Mucha (1860–1939) to niezwykle utalentowany malarz i wybitny ilustrator. Pasja do sztuki zrodziła się w nim gdy był małym chłopcem i rysował wszędzie gdzie tylko się dało.
Pomimo wielu wzlotów i upadków, Mucha konsekwentnie dążył do spełnienia się w swojej pasji artystycznej, a przypadkowe spotkanie z hrabią Khuen-Belassim ułatwiło mu realizację marzenia – hrabia bowiem opłacił naukę młodego Alfonsa Muchy w Akademii Sztuk Pięknych w Monachium. Sławę i bogactwo, artysta zdobył za sprawą afiszu, który w 1894 roku wykonał dla słynnej aktorki Sarah Bernhardt. Młody artysta kontynuował naukę w Paryżu, gdzie za sprawą konsekwencji i ciężkiej pracy znalazł on miejsce na rynku sztuki. Ważnym etapem jego kariery był wyjazd do Ameryki.
Mucha był artystą wszechstronnym począwszy od rysunku, przez projektowanie biżuterii, malarstwo, plakaty i ilustracje aż po portrety. Jego prace są ponadczasowe.
Oferujemy Państwu wykonane z najwyższą jakością, drukowane na płótnie, reprodukcje obrazów, których autorem jest Alfons Mucha. Będą one inspiracją i uzupełnieniem każdego wnętrza. Reprodukcje obrazów wykonane na profesjonalnym płótnie Canvas przeznaczonym do drukowania. Dodatkowym zabezpieczeniem obrazów przed czynnikami zewnętrznymi jest warstwa werniksu, którą pokrywamy reprodukcje. Utrwala ona kolor wydruku, zabezpiecza płótno mechanicznie i chroni je przed czynnikami chemicznymi.

Wyświetlanie 1–12 z 26 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 26 wyników